FK Obruby - Sporting MB "B"  3:0 (1:0)

Branky: Štěpán, Tůma, Kožíšek.

Sestava: Král, Veselý, Bernard, Repš, Mrázek, Štěpán, Tůma, Kožíšek, Bacovský, Kopecký,(75. Rejzek), Foldes.

Náhradník: Holík

V prvním mistrovském utkání na domácím hřišti jsme zaslouženě zvítězili, kdy v prvním poločase jsme byli o něco málo lepším týmem. Branku Sportingu jsme ale ohrozili až ve 29. minutě z trestného kopu Tůmy, který jen těsně minul. Tentýž hráč nastřelil o chvilku na to břevno ve 39. minutě a hned o minutu později Michal Štěpán po samostatné akci a dobrém důrazu přehodil brankáře Bílka a poslal Obruby do vedení 1:0! Ve druhém poločase v minutě 54, přidal uklidňující gól na 2:0 střelou na dlouho tyč Radek Tůma. A náš tým se mohl více zklidnit. Hosté se  mohli v 56. minutě ještě pokusit o malou naději zdramatizovat ještě tak dnešní utkání, ale v nadějné šanci hostujicí hráč selhal. Další velkou gólovou šanci po trestném kopu Kožíška neproměnil Bacovský. Skóre se měnilo v 83. minutě kdy Kožíšek trvrdou ranou těsně za hranicí velkého vápna nedal Bílkovi žádnou šanci a zvýšil na konečných 3:0! V posledních sedmi minutách měli další gólové šance, Bernard, Rejzek, Bacovský, a Foldes nastřelil tyč! Hosté tak mohli být rádi že skóre utkání se už neměnilo.

FK Obruby - Kosořice "B"  2:0 (1:0)

Branky: Bacovský (21), Kopecký (67).

Sestava: Král, Gregorovič, Repš, Bacovský, Mrázek, Foldes, Tůma, Kopecký, Ditrich (46. Hrdý), Výda, Štěpán.

Jabkenice - FK Obruby 0:1 (0:1)

Branka: 21.min. Kopecký

Sestava: Král, Bacovský, Kadlec, Pavlousek, Mrázek, Ditrich, Tůma, Hrdý (55.Štěpán),Boček (58. Foldes), Kopecký, Takáč.

Skalsko "B" - FK Obruby 0:3 (0:1)

Branky: Tůma 32, Takáč 61, Kopecký 66.

Sestava: Král, Gregorovič, Bouda, Pavlousek, Mrázek, Štěpán, Tůma, Hrdý, Repš, Takáč, Kopecký.

Náhradníci: Bacovský, Hrušovský, Foldes, Holík.

Chotětov "B" - FK Obruby  6:0 (2:0)

Sestava: Král, Gregorovič, Bouda, Pavlousek, Repš, Kopecký, Hrdý, Boček, Štěpán, Ditrich, Mrázek.

Náhradníci: Bacovský, Foldes, Holík.

FC Sporting Mladá Boleslav "B" - FK Obruby   3:7 (1:4)

Branky: Takáč 29, 45, 75.),Mrázek 11, Boček 78, Ditrich 39.

Sestava: Král, Mrázek, Kadlec, Pavlousek, Gregorovič, Ditrich, Tůma, Hrdý, Boček, Výda, Takáč.

Náhradníci: Foldes, Holík, Bacovský.

FK Obruby - Nová Ves 5:3 (2:2)

Branky: Takáč (3,56 a 64), Tůma 54, Boček 40 min. - 14. Mařan, 16, 90 Beránek).

Sestava : Král, Gregorovič, Kadlec, Bouda (17 Bacovský), Mrázek, Hrdý, Tůma, Pavlousek, Ditrich, Takáč (89. Holík), Boček (75. Foldes).

Zdětín - FK Obruby  0:3 (0:2)

Branky: Mrázek 4.min., Tůma 21.min., Výda 78.min.
Sestava: Král, Kadlec, Gregorovič, Pavlousek, Mrázek, Kopecký, Tůma, Hrdý, Štěpán (30.min. Bacovský), Výda, Takáč (76.min. Holík).

V prvním mistrovském utkání Podzimní sezóny 4. třídy Mladoboleslavska jsme hráli na hřišti nově přihlášené rezervy Zdětína. Odjížděli jsme tam s velkým očekáváním po příchodu hned několika nových hráčů kteří přišli na přestup z týmu Kosmonos. A hned od začátku se hrál pohledný fotbal který se musel líbit i početné divacké kulise. Ve 4. minutě po rohovém kopu Výdy, propadl balón v malém vápně k úplně osamocenému Mrázkovi, pro kterého nebyl problém poslat Obruby do vedení 0:1! Ve 21. minutě zvýšil naše vedení na 0:2 Radek Tůma přímo z rohového kopu a pořádně tak z chladil houževnatě hrající domácí mužstvo v tak úmorném vedru ve kterém se dnešní utkání hrálo. O chvilku pozděj mohl dát Zdětín kontaktní gól, ale utočník domácích trefil tvrdou střelou jen břevno naší branky. To domácím evidentně pomohlo kdy ve 32. minutě pálil z rohu jen těsně vedle domácí hráč a o tři minuty na to, zachraňoval další velkou šanci brankář Král. Těsně před poločasem musel vystřídat pro zranění Štěpán, kterého nahradil Bacovský.Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí kdy nepříjemně ohrožovali naší branku, ale jen nepřesnými střelami ze střední vzdálenosti protože naše obrana řízená stoperem Kadlecem hrála výborně. v 71. minutě musel odejít po dalším zranění Takáč, kterého nahradil nestárnoucí Holík. Definitivní pojistku k zisku tří bodů dal v 81. minutě Výda, po rozehrané standartní situaci po které tvrdou střelou asi z třiceti metrů nedal sebemenší šanci domácímu brankáři. V dnešním utkání podle mě rozhodl začátek utkání kdy se nám podařilo vstřelit rychlé branky, a taky zkušenost která byla určitě na naší straně. Tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům za dobře odmakané utkání a za první tři body do tabulky. Díky!!!